Calendario e clasificación Bacharelato

Calendario Bacharelato

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria10:00:00AIES A XUNQUEIRA II 1XUNQ1133.5COLEXIO LA SALLE 2SALL2154
Clasificatoria10:00:00BCOLEXIO MARISTAS CRISTO REIMCRE145COLEXIO LA SALLE 1SALL1139.5
Clasificatoria10:00:00CIES A XUNQUEIRA II 2XUNQ2128IES FRANCISCO DAVIÑA REYFRAN117.5
Clasificatoria10:45:00AIES LAXEIRO 1LAXE1141IES VALLE INCLÁN 1VALL1128.5
Clasificatoria10:45:00BCPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 1STAM1139.5CPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 2STAM2146
Clasificatoria10:45:00CIES DE SOUTOMAIORSOUT134IES MARCO DO CAMBALLÓN 1CAMB1140
Clasificatoria11:30:00AIES BECERREÁ 1BECE1150IES MARCO DO CAMBALLÓN 2CAMB2141.5
Clasificatoria11:30:00BIES FONTEXERÍAFONT113.5IES VALLE INCLÁN 2VALL2122.5
Clasificatoria11:30:00CIES BECERREÁ 2BECE2149.5COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 1ATLA1133.5
Clasificatoria12:15:00ACOLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 2ATLA2137IES LAXEIRO 2LAXE2131.5
Clasificatoria12:15:00BIES A XUNQUEIRA II 1XUNQ1142IES A XUNQUEIRA II 2XUNQ2124.5
Clasificatoria12:15:00CCOLEXIO LA SALLE 2SALL2153.5COLEXIO MARISTAS CRISTO REIMCRE147.5
Clasificatoria13:00:00ACOLEXIO LA SALLE 1SALL1152.5IES FRANCISCO DAVIÑA REYFRAN133
Clasificatoria13:00:00BIES LAXEIRO 1LAXE1141.5CPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 2STAM2144
Clasificatoria13:00:00CIES VALLE INCLÁN 1VALL1144.5CPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 1STAM1139
Clasificatoria13:45:00AIES DE SOUTOMAIORSOUT131IES MARCO DO CAMBALLÓN 2CAMB2154
Clasificatoria13:45:00BIES MARCO DO CAMBALLÓN 1CAMB1157.5IES FONTEXERÍAFONT141
Clasificatoria13:45:00CIES BECERREÁ 1BECE1158IES VALLE INCLÁN 2VALL2121
Clasificatoria15:30:00AIES BECERREÁ 2BECE2149IES LAXEIRO 2LAXE2134
Clasificatoria15:30:00BIES A XUNQUEIRA II 2XUNQ2129COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 1ATLA1118
Clasificatoria15:30:00CCOLEXIO LA SALLE 2SALL2156.5COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 2ATLA2145
Clasificatoria16:15:00AIES A XUNQUEIRA II 1XUNQ1150IES FRANCISCO DAVIÑA REYFRAN127
Clasificatoria16:15:00BCOLEXIO MARISTAS CRISTO REIMCRE156.5IES LAXEIRO 1LAXE1154
Clasificatoria16:15:00CCOLEXIO LA SALLE 1SALL1157.5CPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 1STAM1154
Clasificatoria17:00:00AIES DE SOUTOMAIORSOUT141IES VALLE INCLÁN 1VALL1134.5
Clasificatoria17:00:00BIES MARCO DO CAMBALLÓN 1CAMB1153.5IES MARCO DO CAMBALLÓN 2CAMB2149
Clasificatoria17:00:00CIES BECERREÁ 1BECE1153CPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 2STAM2144
Clasificatoria17:45:00ACOLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 1ATLA1136IES FONTEXERÍAFONT155.5
Clasificatoria17:45:00BIES LAXEIRO 2LAXE2134.5IES VALLE INCLÁN 2VALL2133
Clasificatoria17:45:00CCOLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 2ATLA2151IES BECERREÁ 2BECE2159

Clasificación equipos Bacharelato

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
COLEXIO LA SALLE 2SALL2SANTIAGO DE COMPOSTELA3464
IES BECERREÁ 1BECE1BECERREÁ3461
IES BECERREÁ 2BECE2BECERREÁ3457.5
IES MARCO DO CAMBALLÓN 1CAMB1VILA DE CRUCES3451
COLEXIO LA SALLE 1SALL1SANTIAGO DE COMPOSTELA2449.5
COLEXIO MARISTAS CRISTO REIMCREA CORUÑA2449
CPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 2STAM2OURENSE2434
IES A XUNQUEIRA II 1XUNQ1PONTEVEDRA2425.5
IES A XUNQUEIRA II 2XUNQ2PONTEVEDRA2381.5
IES MARCO DO CAMBALLÓN 2CAMB2VILA DE CRUCES1444.5
IES LAXEIRO 1LAXE1LALÍN1436.5
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 2ATLA2POIO1433
IES FONTEXERÍAFONTMUROS1410
IES VALLE INCLÁN 1VALL1PONTEVEDRA1407.5
IES DE SOUTOMAIORSOUTSOUTOMAIOR1406
IES LAXEIRO 2LAXE2LALÍN1400
IES VALLE INCLÁN 2VALL2PONTEVEDRA1376.5
CPR PLURILINGÜE SANTA MARÍA 1STAM1OURENSE0432.5
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO 1ATLA1POIO0387.5
IES FRANCISCO DAVIÑA REYFRANMONFORTE0377.5